Uncubozköy Mah. C.Ergün Cad.

No:90 Yunusemre / Manisa

0(506) 287 68 20

Bize Ulaşın

Arama Motorları Optimizasyonu

Arama motorları günümüzde finansal geleceğimizi kontrol eden önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle de, arama motoru optimizasyonu (SEO), bir web sitesine sahip olan ve web sitesi aracılığıyla iş yapan tüm işletmeler için bir zorunluluk haline gelmiştir. Arama motorları, çeşitli faktörlere bağlı olarak sitelere trafik çeker. Web sitenizi arama sonuçlarında ilk sayfada listelenmeye uygun şekilde optimize etmediyseniz, arama motorları, alacağınız işi doğrudan rakiplerinize gönderebilir.

SEO çalışmaları için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bir seçenek, web sitenizi tanıtırken geleneksel pazarlama yöntemleriyle büyük bir bütçe ayırma seçeneğidir. Markalaşma çok önemlidir. Örneğin, "kargo hizmeti" araması yaparken "Yurtiçi" veya "Araskargo" şeklinde yapılan aramalar markalaşmanın en iyi örneklerinden biridir.

Ülkemizde kullanılan polüler arama motorları google, yandex ve yahoo dur. Tasarladığımız web sitelerini tüm arama motorlarına kayıt yaptırarak, internet deryasında maksimum ziyaretçi sayısına ulaşmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Analiz

Doğru Uygulama

Maksimum Başarı