Uncubozköy Mah. C.Ergün Cad.

No:90 Yunusemre / Manisa

0(506) 287 68 20

Bize Ulaşın

Seo Çalışmaları

Web sitenizin arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilyoruz. Arama motoru optimizasyonu yapılarak sitenizin Google,Yahoo,Yandex gibi sitelerde üst sıralarda olma şansını sağlıyor ve bu sayede sitenize ziyaretçi sayınızı arttırıyoruz.  Arama motorlarında üst sıralarda olmak çok işlet bir cadde üzerinde işletme sahibi olmak gibidir. Tasarımını yaptığımız sitelere arama motoruna kayıt seo hizmetini ücretsiz sağlıyoruz.

SEO Hizmet Paketimiz

  • Sektörün ve rakip sitelerin sizin sitenizle kıyaslanması işlemi
  • Sayfaların analizi
  • Düzeltme ve ekleme işlemleri
  • XML site map eklenmesi
  • Robot textler yapılması
  • Resim ve İmajların uygun hale getirilmesi
  • Arama motoruna kayıt
  • Size raporların yollanması
  • Siteniz için Google sayacı eklenmesi

ARAMA MOTORU KAYIT İŞLEMLERİ

Tasarım Market ana arama motorlarını yanı sıra dizin siteleri, rehber siteler , sektörel portal siteler gibi 1000 lerce siteye ,site kaydınızı ve bir yıl boyunca gerekli zamanlarda toplam 2 kez düzenli olarak yapar.

XML SİTE MAP

XML site map eklemek sitenizin daha hızlı listelenmesi anlamına gelir ; yalnız uzmanlar tarafından dikkatlice yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü hatalı eksik yazılım felekate yol açabilir.Tecrübemizle arama motorlarına uygun kusursuz site mapler hazırlamak bizim işimiz..

GOOGLE ANALYTICS

Siteniz hakkında tüm istatistiklerinizi online ve detaylı olarak inceleyebilir, ziyaretçi sayısını, hangi sayfalara tıklandığını, ziyaretçi profillerini ve anahtar kelime detaylarını takip edebilir ve edindiğiniz bilgiler ile sitenize daha çok ziyaretçi çekmek için ipuçlarına sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

Hizmetlerimizin sonuçları en geç 1 ay ile 1.5 ay içinde meyvesini vermeye başlar. Sitenizin arama motorlarında listelenmesi ve eski haline göre daha üst sıralarda olacağını garanti edebiliriz fakat size web sayfanızın 1 numara olacağını Garantı edemeyiz. Bunu beyan eden siteler ya da firmalar hukuki suç işlemektedir. Bununla ilgili Google tarafından resmi açıklama yapmıştır. Birinci sırada olabilmenin tek garantili yolu arama motorlarına ücretli reklam vermektir.

Detaylı Analiz

Doğru Uygulama

Maksimum Başarı